•    
    
    •  
     تعداد بازدید: 365
     کد: 5583
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۶/۰۲/۱۴

     هزینه 20 میلیارد ریالی برای تهیه گاز سنج در معادن زغالسنگ

     معادن زغالسنگ سه ناحیه اصلی کشور، 400 دستگاه گاز سنج به ارزش 20 میلیارد ریال به صورت رایگان دریافت کرده اند.

     به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست این سازمان با اعلام مطلب فوق افزود: ایمیدرو طبق تعهدی که به وزارت صنعت معدن و تجارت داده بود، به صورت رایگان تجهیزات گاز سنج همراه با کالیبراسیون گاز در اختیار معادن نواحی البرز، کرمان و طبس قرار داد.

     امیر ولدخانی با بیان اینکه معدن زمستان یورت در محدوده البرز شرقی قرار دارد ادامه داد: با آن اقدام در واقع، ایستگاه های گاز سنج در سه ناحیه معدنی زغالسنگ کشور ایجاد شده است.

     به گفته وی، تعداد 120عدد از این نوع تجهیزات در اختیار شرکت زغالسنگ البرز شرقی قرارداده شده که 8 دستگاه از این تعداد به معدن زمستان یورت آزادشهر داده شده است.

     ولدخانی همچنین اظهار داشت: طی سال های 94 و 95 آموزش نیروهای معدنی بخش خصوصی نیز طبق قراردادی که با نظام مهندسی معدن منعقد شده بود، صورت گرفت.

     همچنین بخشی از آموزش ها نیز از طریق همکاری با سازمان فنی و حرفه ای انجام شده که هدف آن برنامه آموزشی، ارتقای سطح ایمنی در معادن بوده است. وی یادآور شد: در سال89 نیز 100 دستگاه کپسول اکسیژن در اختیار شرکت زغالسنگ البرز شرقی قرارداده شد که آن تجهیزات، نقش مهمی در امداد و نجات معدن فوق داشته است.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: