•    
    
    •  
     تعداد بازدید: 241
     کد: 6195
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۶/۰۷/۰۲

     نشست هم اندیشی نقشه راه معدن و صنایع معدنی؛ فردا

     نشست هم اندیشی "نقشه راه دولت دوازدهم در حوزه معدن و صنایع معدنی" فردا دوشنبه برگزار می شود

     به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، با توجه به برنامه ها و تاکید وزیر صنعت معدن و تجارت بر حمایت از توسعه و توانمندسازی بخش معدن و صنایع معدنی و نقش این حوزه در تحقق برنامه ششم و اقتصاد مقاومتی،‌ نشست هم اندیشی نقشه راه این بخش، دوشنبه هفته جاری (سوم مهر ماه) در محل ایمیدرو برگزار خواهد شد. این نشست با حضور تشکل های تخصصی و مرتبط با حوزه، مسوولان و کارشناسان برگزار می شود.

     یکی از مهمترین دلایل چنین برنامه ای،‌ ایجاد انسجام و یکپارچگی در نظام تصمیم گیری عنوان شده است. مهدی کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو هفته گذشته در دیداری با هیات رییسه انجمن سنگ آهن ایران به عنوان نخستین نشست خود با تشکل های بخش خصوصی از این برنامه خبر داد. وی تاکید کرد: سخنان رییس جمهوری و وزیر صنعت معدن و تجارت در مجلس در راستای حمایت از بخش معدن و صنایع معدنی، فرصت تاریخی برای نشان دادن توانمندی های این بخش است.

     به گفته کرباسیان بسیاری از مسائلی که فعالان معدنی و صنایع معدنی با آن سرو کار دارند یا دغدغه آن ها است در این نقشه راه گنجانده می شود به طوری که اموری همچون تعیین عوارض،‌ حقوق دولتی و ... مشخص خواهد شد تا راهکارهای مناسبی برای توسعه ارایه و به اجرا گذاشته شود.

     کلید واژه ها : معدن و صنایع معدنی -