•    
    • اخبار عمومی
     رییس خانه معدن: ایمیدرو یک ضلع توسعه کشور در مناطق کم برخوردار است
     رئیس خانه معدن ایران گفت: با انتخاب هوشمندانه مهدی کرباسیان به عنوان رئیس هیات عامل ایمیدرو، این سازمان توسعه ای به ریل اصلی خود بازگشت و ایمیدرو امروزه یک ضلع توسعه مناطق کم برخوردار است. به گزارش سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ، محمدرضا بهرامن به فعال بودن ایمیدرونسبت به سایر سازمان های توسعه ای در کشور گفت: در دولت یازدهم، این سازمان به ریل اصلی خود بازگشت و توانست بار دیگر در توسعه کشور به نقش آفرینی بپردازد به طوری که امروز می بینیم ایمیدرو به یک ضلع توسعه کشور و برنامه های دولت برای توسعه مناطق کمتر برخوردار تبدیل شده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸  
     کرباسیان در دانشگاه اصفهان: آماده اجرای طرح های پژوهشی با بخش خصوصی هستیم
     ایمیدرو آماده اجرای پروژه های پژوهشی به صورت مشترک با بخش خصوصی است. مهدی کرباسیان یکی از اهداف این برنامه را کاهش بار مالی و ریسک پژوهش برای بخش خصوصی اعلام کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸  
     برگزاری نشست هم اندیشی هفته هوای پاک در سایت منطقه ویژه پارسیان
     منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان، جلسه هم اندیشی به مناسبت هفته هوای پاک، در دفتر سایت این منطقه برگزار کرد. در این نشست که در چهارم بهمن ماه سال جاری برگزار شد، مدیر زیرساخت منطقه ویژه پارسیان، رییس اداره محیط زیست پارسیان، نماینده فرماندار پارسیان در حوزه محیط زیست و جمعی از فعالان و صاحبنظران زیست محیطی حضور داشتند. به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه پارسیان،‌ با توجه به اهمیت موضوع هوای پاک، از سمن ها (سازمان های مردم نهاد) و انجمن های فعال در محیط زیست نیز دعوت به عمل آمده بود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶  
     برگزاری دوره آموزشی ارتقای سلامت جسمانی کارکنان در محیط کار
     دفتر مدیریت آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو، دوره آموزشی ارتقای سلامت جسمانی کارکنان در محیط کار را برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، دکتر پارسا، متخصص طب ورزشی، در دوره آموزشی ارتقای سلامت جسمانی کارکنان در محیط کار به موضوعات این حوزه شامل تاثیر ارگونومی در بیماری های اسکلتی و عضلانی ناشی از کار (میز، صندلی اداری، نور، آلودگی محیط، جابجایی اجسام) نقش تغذیه و اصلاح الگوی مصرف مواد غذایی در سلامت جسمانی و جلوگیری از خستگی های مفرط، تقسیم بندی مواد غذایی، عادت های غلط غذایی، نقش میوه ها، سبزی ها و فیبرها در سلامت بدن و اصول دریافت کالری پرداخت.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶  
     برگزاری چهارمین اجلاس معاونان و مدیران منابع انسانی سازمان ایمیدرو
     چهارمین اجلاس معاونان و مدیران منابع انسانی سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران و شرکت های تابعه در سالن کنفرانس ساختمان مدیریت منطقه ویژه خلیج فارس در بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، در این اجلاس، موضوع مهم آموزش و پژوهش منابع انسانی در راستای استراتژی سازمان ایمیدرو به منظور استفاده از مدل دانش بنیان طبق شاخص های مجمع جهانی اقتصاد، با هدف همسوسازی برنامه های منابع انسانی در سازمان و واحدهای تابعه، تبادل اطلاعات و تجارب شرکت کنندگان و آگاهی از مسایل جذب نیروی انسانی شرکت ها نقد و بررسی شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰  
     پور عطار، مشاور رئیس هیات عامل ایمیدرو شد
     رئیس هیات عامل ایمیدرو طی حکمی، مجید پورعطار را به عنوان مشاور رئیس هیات عامل این سازمان منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مهدی کرباسیان در این حکم آورده است: نظر به سوابق، تجارب ارزنده، شایستگی و تعهد جنابعالی به موجب این حکم به سمت مشاور رئیس هیات عامل منصوب می شوید.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹  
     رییس جمهوری: رونق صنعت فولاد نشانه ای از تحرک اقتصادی است
     حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» گفت: رونق صنعت فولاد نشانه ای از تحرک اقتصادی است. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» رییس جمهوری اسلامی ایران، عصر سه شنبه در نهمین نشست خبری با خبرنگاران داخلی و خارجی با بیان مطلب فوق تصریح کرد: این نشان می دهد، آنهایی که می گویند رکود است و می گویند ما نمی بینیم چه اتفاقی افتاد، بروند همین فولاد را نگاه کنند، سال گذشته فولاد و ذوب آهن چه وضعی داشت و امسال چه وضعی دارد. این نشان می دهد یک حرکتی رخ داده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹  
     برگزاری مراسم یادبود آیت ا... هاشمی رفسنجانی در ایمیدرو
     مراسم یادبود و بزرگداشت آیت ا... هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور رییس هیات عامل ایمیدور برگزار شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲  
     متن کامل آخرین سخنرانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت در اجلاس معدن
     متن کامل آخرین سخنرانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مدیران معدنی داخلی و خارجی و تاکید بر توسعه دانش بنیان و روان شدن مسیر جذب سرمایه در این حوزه، بر روی وب سایت ایمیدرو قرار گرفت.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲  
     برگزاری نخستین دوره آموزش تخصصی طراحی آستر آسیای معدنی
     نخستین دوره آموزش تخصصی طراحی آسترهای آسیای معدنی در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران با حمایت واحد آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو، نخستین دوره آموزش تخصصی طراحی آسترهای آسیای معدنی با نرم افزار MILLTRAJ را برای فعالان معدنی برگزار می کند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰