•    
    • اخبار عمومی
     فتح قله دماوند توسط کارمند ایمیدرو
     سرکار خانم مریم پارسایی از کارکنان سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران همراه گروه کوهنوردی فدراسیون جمهوری اسلامی ایران موفق به صعود به قله دماوند شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۵/۱۴  
     طرح های منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان فعال شد
     رییس هیات عامل ایمیدرو از فعال شدن طرح های زیرساختی منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان خبر داد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۵/۱۳  
     واگذاری زمین برای طرح های مصوب منطقه ویژه خلیج فارس
     مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی معدنی و فلزی خلیج فارس اعلام کرد: این سازمان آماده واگذاری زمین به سرمایه گذاران برای طرح های مصوب است ضمن اینکه سال قبل حدود 3 میلیارد دلار سرمایه گذاری در منطقه جذب شده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۵/۰۲  
     عملکرد طرح های عمرانی ایمیدرو به تصویب مجمع عمومی رسید
     عملکرد طرح های عمرانی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در سال مالی 90 و 91 به تصویب مجمع عمومی این سازمان رسید.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۳/۲۵  
     شریف ترین محافظان نظام
     به مناسبت ولادت با سعادت منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود (عج) و گرامیداشت نیمه شعبان و همچنین روز نکوداشت سربازان گمنام ، همه ساله مراسمی در روز 15 شعبان المعظم برگزار می شود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۳/۲۲  
     همایش تحقیق و توسعه سوم و چهارم تیر ماه 93 برگزار می شود
     همایش تحقیق و توسعه با رویکرد اقتصاد مقاومتی و بر اساس سیاست های سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی روزهای سوم و چهارم تیر ماه 93 در تهران برگزار می شود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۳/۲۰  
     با هدف رشد بهره وری در بخش معدن، مصرف مواد اولیه ، آب و انرژی در معادن و صنایع معدنی استاندارد می شود
     در برنامه ها و راهبردهای جدید سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، موضوع رشد بهره وری در معادن و صنایع معدنی مورد توجه قرار گرفته و به همین دلیل استاندارد های مصرف آب، انرژی و مواد اولیه در این واحدها بازنگری می شود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۳/۱۹  
     استراتژی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران بازنگری و به روز شد
     استراتژی جدید ایمیدرو در هماهنگی با سیاست های دولت یازدهم در بخش صنعت، معدن و تجارت،‌ اقتصاد مقاومتی و‌ اجرای فاز دوم قانون هدفمندسازی یارانه ها تدوین و رونمایی شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۳/۱۶  
     ایمیدرو مصوبات ایثارگران و جانبازان را مو به مو اجرا می کند
     مشاور امور ایثارگران ایمیدرو اعلام کرد: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) تاکنون تمام مصوبات قانونی در مورد ایثارگران و جانبازان را به طور کامل اجرا کرده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۳/۱۳  
     تجدید میثاق کارکنان ایمیدرو با آرمان های امام راحل
     در آستانه بیست و پنجمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، جمعی از مدیران و کارکنان سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) روز شنبه 10 خرداد در معیت مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در حرم مطهر با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۳/۱۰