•    
    • اخبار عمومی
     پیام تسلیت دکتر مهدی کرباسیان رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به مناسبت درگذشت جانگداز آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی
     انالله و اناالیه راجعون عاشقان بار سفر بربسته‌اند / رشته جان از جهان بگسسته‌اند « هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید» خبر ارتحال و عروج ملکوتی سردار بزرگ سیاست و مدیر مدبر بحرانها، عالم مجاهد، مبارز نستوه و خستگی ناپذیر، زعیم عالیقدر، یار دیرین انقلاب، امام (ره) و مقام معظم رهبری، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، عالم ربانی حضرت آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی بی نهایت موجب تأسف و تأثر عمیق شد و میلیونها نفر را ماتم زده نمود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹  
     توانمندسازی منابع انسانی بخش معدن و صنایع معدنی جزو اولویت‌های ایمیدرو است
     مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو گفت: توانمندسازی منابع انسانی بخش معدن و صنایع معدنی جزو اولویت‌های ایمیدرو است. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، شمس‌الدین سیاسی‌راد در جلسه هم اندیشی و هم افزایی آموزش و توسعه یادگیری در معادن و صنایع معدنی غیر دولتی اظهار داشت: ایمیدرو از سرمایه‌گذاری‌ شرکت های خصوصی بخش معدن و صنایع معدنی در حوزه آموزش‌های مهارتی و تخصصی کارکنان خود حمایت می‌کند. وی افزود: از سال گذشته، ایمیدرو با همکاری سازمان‌های آموزش فنی و حرفه‌ای و نظام مهندسی معدن، آموزش‌های مهارتی کارگران و تخصصی سطوح کارشناسی و بالاتر معادن و صنایع معدنی غیر‌دولتی را در همه استان های کشور آغاز کرده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸  
     دومین دوره طرح ارتقاء دانش در ایمنی، بهداشت و محیط زیست
     دومین دوره طرح ارتقاء دانش و مهارت مدیران و کارشناسان ایمنی ، بهداشت و محیط زیست (HSE) واحدهای تابعه ایمیدرو بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ایمیدرو با اعلام این مطلب گفت: در دوره مذکور حدود 30 نفر از مدیران و کارشناسان HSE ایمیدرو حضور خواهند داشت و دوره را طی خواهند کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵  
     برگزاری دوره آموزشی آشنایی با مبانی تشریفات بین الملل
     دوره آموزشی آشنایی با مبانی تشریفات بین الملل و نحوه برخورد با پروتکل های ملی و بین المللی امروز در سالن اجتماعات ایمیدرو برگزار شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  
     رویکردها،‌ مدل و ساختار اقتصاد مقاومتی ایمیدرو
     رویکردها،‌ مدل و ساختار اقتصاد مقاومتی ایمیدرو در حوزه های مختلف بخش معدن و صنایع معدنی اعلام شد. بخش رویکردها شامل زیرساخت ها و همچنین پنج حوزه درون زا، برون گرا، مردمی بودن، دانش بنیان و عدالت بنیان است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  
     مصوبه دولت برای تهاتر مطالبات ایمیدور با بدهی ها در بودجه 96
     هیات دولت شب گذشته،‌ تهاتر مطالبات ایمیدرو با بدهی‌های سود سهام ابرازی و سازمان امور مالیاتی کشور را به تصویب رساند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳  
     برگزاری نخستین دوره آموزشی آشنایی با حوزه معدن و صنایع معدنی برای خبرنگاران
     ایمیدرو نخستین دوره آموزشی تحت عنوان«آشنایی با حوزه معدن و صنایع معدنی در دنیا و تحلیل بازار استراتژی معدن و صنایع معدنی» را برای خبرنگاران حوزه اقتصادی برگزار کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵  
     تاکید کرباسیان بر مدیریت اقتضایی در اقتصاد کشور
     رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: با توجه به تنوع فرهنگی ایران، «مدیریت اقتضایی» از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مهدی کرباسیان در دیدارجمعی از دانشجویان رشته مدیریت دانشگاه تهران ضمن بیان این مطلب اظهار داشت:
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳  
     رونمایی از منشور حقوق شهروندی از سوی رییس جمهوری
     متن کامل منشور حقوق شهروندی امروز از سوی دکتر حسن روحانی رییس جمهوری،‌ رونمایی شد. امروز بیست و نهم آذرماه 1395 در همایش قانون اساسی و حقوق ملت با حضور رئیس جمهوری و جمعی از وکلا، حقوق دانان و استادان دانشگاه و کارشناسان، منشور حقوق شهروندی رونمایی و به امضای دکتر روحانی رسید.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹  
     ارتباطات علمی و فناوری ایمیدرو برای توسعه پایدار و دانش بنیان گسترش می یابد
     ایمیدرو با سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در زمینه گسترش ارتباطات علمی و فناوری و برای توسعه پایدار و دانش بنیان کشور تفاهم نامه همکاری امضا کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، در جلسه اختتامیه هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار، امیر خرمی شاد معاون برنامه ریزی و توانمندسازی به نمایندگی از «ایمیدرو» و محمد حسن انتظاری معاون نوآوری، تجاری سازی و انتقال فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران به نمایندگی از آن «سازمان»، تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹