•    
    
    • اخبار عمومی

     ایمیدرو مصوبات ایثارگران و جانبازان را مو به مو اجرا می کند
     مشاور امور ایثارگران ایمیدرو اعلام کرد: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) تاکنون تمام مصوبات قانونی در مورد ایثارگران و جانبازان را به طور کامل اجرا کرده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۳/۱۳  
     تجدید میثاق کارکنان ایمیدرو با آرمان های امام راحل
     در آستانه بیست و پنجمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، جمعی از مدیران و کارکنان سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) روز شنبه 10 خرداد در معیت مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در حرم مطهر با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۳/۱۰  
     با راه اندازی طرح های در دست اجرای ایمیدرو 54 هزار شغل مستقیم ایجاد می شود
     با تکمیل و راه اندازی طرح های در دست اجرای ایمیدرو 54 هزار شغل مستقیم و 350 هزار شغل غیرمستقیم تا سال 1398 ایجاد می شود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۳/۰۷  
     رسانه ها می توانند اهداف کلان را به گفتمان عمومی تبدیل کنند
     مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها بر نقش رسانه ها در جهت «گفتمان سازی» در اهداف کلان از جمله اقتصاد مقاومتی و تبدیل آن به گفتمان عمومی تاکید کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۳۰  
     کرباسیان : روابط عمومی ها نقدها را صریح به مدیران منتقل کنند
     معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) از مدیران روابط عمومی ها خواست با ارائه اطلاعات صحیح، صریح و شفاف، مدیران سازمان ها و ادارات را یاری و ابهامات احتمالی را رفع کنند ضمن اینکه باید ارتباط با حوزه بیرون از مجموعه سازمانی را تقویت کنند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۲۸  
     مراسم روز ملی صنعت و معدن با محوریت سیاست های اقتصاد مقاومتی برگزار می شود
     رییس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن گفت : مراسم روز ملی صنعت و معدن امسال در دهم تیر ماه با محوریت سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی برگزار می شود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۲۱  
     ایمیدرو از استاد باسابقه معدن تقدیر کرد
     مراسم نکوداشت میرمحمدعلی میرمحمدی استاد، پیشکسوت و پژوهشگر با سابقه دانشکده مهندسی معدن دانشگاه تهران در محل سالن همایش های دانشکده مهندسی معدن برگزار شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۲۰  
     حضور شرکتهای معتبر بین‌المللی در کنفرانس بین‌المللی آلومینیوم ایران
     دبیر کنفرانس بین‌المللی آلومینیوم از برگزاری سومین کنفرانس‌ بین‌المللی آلومینیوم ایران (iiac 2014) در روزهای چهارم و پنجم خرداد ماه سال جاری در هتل المپیک تهران خبر داد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۴  
     مدیر حراست مجتمع سنگ آهن سنگان منصوب شد
     با صدور حکمی از سوی مهدی کارگر آزاد مشاور رییس هیات عامل و مدیرکل دفتر مرکزی حراست ، حمید احمدی دولابی با حفظ سمت به عنوان مدیر حراست مجتمع سنگ آهن سنگان منصوب شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۳  
     2000 شغل جدید در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس ایجاد می شود
     مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس اعلام کرد: در سال 92 در این منطقه برای یک هزار و 408 نفر فرصت اشتغال مستقیم ایجاد شد که در مقایسه با سال 91 که 1250 نفر بود، 13 درصد افزایش نشان می دهد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۳