•    
    • اخبار عمومی
     رشد اقتصادی با نگاه اقتصاد مقاومتی، در بنگاه ها پدید می آید
     حسین عبده تبریزی اقتصاددان و صاحبنظر اقتصادی با اشاره به موقعیت دشوار بانک ها در ایجاد تحرک در اقتصاد کشور گفت: رشد اقتصادی در بنگاه ها اتفاق می افتد و این امر در راستای اقتصاد مقاومتی است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹  
     11 برنامه سخنرانی و ارایه گزار ش عملکرد در گردهمایی مدیران ایمیدرو
     11 گزارش و سخنرانی در برنامه دو روزه گردهمایی مدیران ایمیدرو ارایه می شود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷  
     گردهمایی مدیران ایمیدرو؛ تا دقایقی دیگر
     واپسین گردهمایی مدیران ایمیدرو در سال 95، با حضور مسوولان و کارشناسان منطقه ای و ملی تا دقایقی دیگر آغاز می شود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷  
     نشست روابط عمومی ایمیدرو با کامران شیردل بزرگترین مستند سازی صنعتی ایران
     کامران شیردل کارگردان،‌ مستندساز و مترجم از چهره های جهانی ایرانی، نشستی با مدیر و کارشناسان روابط عمومی ایمیدرو برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، وی که پس از انقلاب بیش از 100 فیلم مستند و تبلیغاتی تولید کرده،‌ با هدف بررسی چگونگی تولید مستندی برای ارایه توانمندی های بخش معدن و صنایع معدنی نشستی در این سازمان برگزار کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲  
     گزارش عملکرد ایمیدرو در دولت تدبیر و امید منتشر شد

     گزارش عملکرد ایمیدرو، شرکت ها و واحدهای تابعه در دولت یازدهم- تدبیر و امید- منتشر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، این گزارش دربرگیرنده اقداماتی است که طی سه و نیم سال گذشته از سوی مجموعه ایمیدرو شامل شرکت های اصلی و همچنین زیرمجموعه صورت گرفته است. در آغاز این گزارش، رییس هیات عامل ایمیدرو یادداشتی درباره اقداماتی که برای «نخستین بار» توسط این سازمان انجام شده، ارایه کرده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴  
     اختصاص 394 میلیارد ریال برای توسعه پروژه های آموزشی و پژوهشی ایمیدرو
     ایمیدرو 394 میلیارد ریال برای توسعه پروژه های آموزشی، پژوهشی و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی طی سال های 92 تا 95 اختصاص داد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، شمس الدین سیاسی راد مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو که به مناسبت دهه فجر سخن می گفت، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ایمیدرو با هدف ارتقای بخش آموزش، پژوهش و فناوری به عنوان یکی از شاخص های زیربنایی توسعه بخش معدن و صنایع معدنی، در دولت یازدهم 394 میلیارد و 270 میلیون ریال به پروژه های پژوهشی، آموزشی و تامین زیرساخت های سخت افزاری پژوهش و توسعه فناوری اختصاص داده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰  
     کرباسیان از نمایشگاه کتاب، حجاب و عفاف ایمیدرو دیدن کرد
     رئیس هیات عامل ایمیدرو از نمایشگاه دو گانه ایمیدور در بخش های «کتاب» و همچنین «حجاب و عفاف» دیدن کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مهدی کرباسیان امروز از نمایشگاه حجاب و عفاف ایمیدرو با حضور در طبقه دوم این سازمان از نزدیک با محصولات عرضه شده در حوزه حجاب و عفاف دیدن کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶  
     پیام رییس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر
     دهه فجر انقلاب اسلامی،‌ با نام و یاد امام راحل - بنیانگذار نظام اسلامی- عجین شده و مفهوم می یابد. طلوع فجر سال 95 در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "اقتصاد مقاومتی" خوانده شده، یادآور توانمندی های بخش معدن و صنایع معدنی است که ریشه در خاک سرزمین ایران اسلامی دارد و به نمادی از اقتصاد مقاومتی درآمده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱  
     رییس خانه معدن: ایمیدرو یک ضلع توسعه کشور در مناطق کم برخوردار است
     رئیس خانه معدن ایران گفت: با انتخاب هوشمندانه مهدی کرباسیان به عنوان رئیس هیات عامل ایمیدرو، این سازمان توسعه ای به ریل اصلی خود بازگشت و ایمیدرو امروزه یک ضلع توسعه مناطق کم برخوردار است. به گزارش سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ، محمدرضا بهرامن به فعال بودن ایمیدرونسبت به سایر سازمان های توسعه ای در کشور گفت: در دولت یازدهم، این سازمان به ریل اصلی خود بازگشت و توانست بار دیگر در توسعه کشور به نقش آفرینی بپردازد به طوری که امروز می بینیم ایمیدرو به یک ضلع توسعه کشور و برنامه های دولت برای توسعه مناطق کمتر برخوردار تبدیل شده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸  
     کرباسیان در دانشگاه اصفهان: آماده اجرای طرح های پژوهشی با بخش خصوصی هستیم
     ایمیدرو آماده اجرای پروژه های پژوهشی به صورت مشترک با بخش خصوصی است. مهدی کرباسیان یکی از اهداف این برنامه را کاهش بار مالی و ریسک پژوهش برای بخش خصوصی اعلام کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸