•    
    • اخبار عمومی
     انتخاب مرشدزاده به عنوان رییس هیات تیراندازی با کمان استان یزد

     محمد مرشدزاده مدیرمجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی به مدت چهار سال به عنوان رییس هیات تیراندازی با کمان استان یزد انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، مرشدزاده در خصوص این موفقیت ورزشی گفت: مجمع انتخاباتی هیات تیراندازی با کمان استان یزد با حضور مسئولان ذیربط برگزار شد که از 15 رای ماخوذه 14 رای به نام من ثبت شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴  
     نشست هم اندیشی بانوان ایمیدرو به مناسبت ولادت حضرت فاطمه و مقام زن و مادر

     نشست هم اندیشی بانوان ایمیدرو به مناسبت میلاد فرخنده دخت گرانقدر نبی اکرم(ص) و روز زن و مقام مادر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، در آستانه ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)؛ دخت پیامبر اسلام، این مراسم با حضور تعداد 60 نفر از بانوان شاغل در این سازمان به همت شورای فرهنگی ایمیدرو با محوریت عفاف و حجاب در راستای ترویج فرهنگ حجاب برگزار شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴  
     برگزاری مجمع عمومی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای ایمیدرو، 2 ماه زودتر

     مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده طرح های تملک دارایی های سرمایه ای سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران نسبت به سال گذشته، 2 ماه زودتر برگزار می شود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴  
     انتصاب مجری مناطق ویژه صنایع انرژی بر
     "محمد آشفته آج بیشه " با صدور حکمی از سوی مهدی کرباسیان رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، به عنوان مجری طرح ایجاد مناطق ویژه استقرار صنایع انرژی بر در سواحل جنوبی کشور منصوب شد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، همچنین در حکم دیگری از سوی مهدی کرباسیان، آشفته آج بیشه به عنوان عضو موظف هیات مدیره و مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی تلاشگران لامرد و پارسیان منصوب شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳  
     «ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست» و «آموزش مستمر» دو اقدام اصلی ایمیدرو

     ایمیدرو «ایمنی،‌ بهداشت و محیط زیست» و «آموزش مستمر و توسعه دانش» را به عنوان دو اصل اساسی در حوزه اچ اس ایی و آموزش اجرایی کرده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲  
     اختصاص350 میلیارد تومان برای طرح های مناطق محروم وزارت صمت و ایمیدرو
     نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند که 350 میلیارد تومان برای توسعه طرح های صنعتی و معدنی در مناطق محروم اختصاص یابد. این مبلغ قرار است در اختیار وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین ایمیدرو قرار داده شود. به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر سه شنبه مجلس با 133 رای موافق، 27 رای مخالف، 4 رای ممتنع از 206 نماینده حاضر با الحاق یک بند به تبصره 7 بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 96 کل کشور موافقت کردند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰  
     رشد اقتصادی با نگاه اقتصاد مقاومتی، در بنگاه ها پدید می آید
     حسین عبده تبریزی اقتصاددان و صاحبنظر اقتصادی با اشاره به موقعیت دشوار بانک ها در ایجاد تحرک در اقتصاد کشور گفت: رشد اقتصادی در بنگاه ها اتفاق می افتد و این امر در راستای اقتصاد مقاومتی است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹  
     11 برنامه سخنرانی و ارایه گزار ش عملکرد در گردهمایی مدیران ایمیدرو
     11 گزارش و سخنرانی در برنامه دو روزه گردهمایی مدیران ایمیدرو ارایه می شود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷  
     گردهمایی مدیران ایمیدرو؛ تا دقایقی دیگر
     واپسین گردهمایی مدیران ایمیدرو در سال 95، با حضور مسوولان و کارشناسان منطقه ای و ملی تا دقایقی دیگر آغاز می شود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷  
     نشست روابط عمومی ایمیدرو با کامران شیردل بزرگترین مستند سازی صنعتی ایران
     کامران شیردل کارگردان،‌ مستندساز و مترجم از چهره های جهانی ایرانی، نشستی با مدیر و کارشناسان روابط عمومی ایمیدرو برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، وی که پس از انقلاب بیش از 100 فیلم مستند و تبلیغاتی تولید کرده،‌ با هدف بررسی چگونگی تولید مستندی برای ارایه توانمندی های بخش معدن و صنایع معدنی نشستی در این سازمان برگزار کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲