•    
    • اخبار عمومی
     گزارش عملکرد ایمیدرو در دولت تدبیر و امید منتشر شد

     گزارش عملکرد ایمیدرو، شرکت ها و واحدهای تابعه در دولت یازدهم- تدبیر و امید- منتشر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، این گزارش دربرگیرنده اقداماتی است که طی سه و نیم سال گذشته از سوی مجموعه ایمیدرو شامل شرکت های اصلی و همچنین زیرمجموعه صورت گرفته است. در آغاز این گزارش، رییس هیات عامل ایمیدرو یادداشتی درباره اقداماتی که برای «نخستین بار» توسط این سازمان انجام شده، ارایه کرده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴  
     اختصاص 394 میلیارد ریال برای توسعه پروژه های آموزشی و پژوهشی ایمیدرو
     ایمیدرو 394 میلیارد ریال برای توسعه پروژه های آموزشی، پژوهشی و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی طی سال های 92 تا 95 اختصاص داد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، شمس الدین سیاسی راد مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو که به مناسبت دهه فجر سخن می گفت، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ایمیدرو با هدف ارتقای بخش آموزش، پژوهش و فناوری به عنوان یکی از شاخص های زیربنایی توسعه بخش معدن و صنایع معدنی، در دولت یازدهم 394 میلیارد و 270 میلیون ریال به پروژه های پژوهشی، آموزشی و تامین زیرساخت های سخت افزاری پژوهش و توسعه فناوری اختصاص داده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰  
     کرباسیان از نمایشگاه کتاب، حجاب و عفاف ایمیدرو دیدن کرد
     رئیس هیات عامل ایمیدرو از نمایشگاه دو گانه ایمیدور در بخش های «کتاب» و همچنین «حجاب و عفاف» دیدن کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مهدی کرباسیان امروز از نمایشگاه حجاب و عفاف ایمیدرو با حضور در طبقه دوم این سازمان از نزدیک با محصولات عرضه شده در حوزه حجاب و عفاف دیدن کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶  
     پیام رییس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر
     دهه فجر انقلاب اسلامی،‌ با نام و یاد امام راحل - بنیانگذار نظام اسلامی- عجین شده و مفهوم می یابد. طلوع فجر سال 95 در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "اقتصاد مقاومتی" خوانده شده، یادآور توانمندی های بخش معدن و صنایع معدنی است که ریشه در خاک سرزمین ایران اسلامی دارد و به نمادی از اقتصاد مقاومتی درآمده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱  
     رییس خانه معدن: ایمیدرو یک ضلع توسعه کشور در مناطق کم برخوردار است
     رئیس خانه معدن ایران گفت: با انتخاب هوشمندانه مهدی کرباسیان به عنوان رئیس هیات عامل ایمیدرو، این سازمان توسعه ای به ریل اصلی خود بازگشت و ایمیدرو امروزه یک ضلع توسعه مناطق کم برخوردار است. به گزارش سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ، محمدرضا بهرامن به فعال بودن ایمیدرونسبت به سایر سازمان های توسعه ای در کشور گفت: در دولت یازدهم، این سازمان به ریل اصلی خود بازگشت و توانست بار دیگر در توسعه کشور به نقش آفرینی بپردازد به طوری که امروز می بینیم ایمیدرو به یک ضلع توسعه کشور و برنامه های دولت برای توسعه مناطق کمتر برخوردار تبدیل شده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸  
     کرباسیان در دانشگاه اصفهان: آماده اجرای طرح های پژوهشی با بخش خصوصی هستیم
     ایمیدرو آماده اجرای پروژه های پژوهشی به صورت مشترک با بخش خصوصی است. مهدی کرباسیان یکی از اهداف این برنامه را کاهش بار مالی و ریسک پژوهش برای بخش خصوصی اعلام کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸  
     برگزاری نشست هم اندیشی هفته هوای پاک در سایت منطقه ویژه پارسیان
     منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان، جلسه هم اندیشی به مناسبت هفته هوای پاک، در دفتر سایت این منطقه برگزار کرد. در این نشست که در چهارم بهمن ماه سال جاری برگزار شد، مدیر زیرساخت منطقه ویژه پارسیان، رییس اداره محیط زیست پارسیان، نماینده فرماندار پارسیان در حوزه محیط زیست و جمعی از فعالان و صاحبنظران زیست محیطی حضور داشتند. به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه پارسیان،‌ با توجه به اهمیت موضوع هوای پاک، از سمن ها (سازمان های مردم نهاد) و انجمن های فعال در محیط زیست نیز دعوت به عمل آمده بود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶  
     برگزاری دوره آموزشی ارتقای سلامت جسمانی کارکنان در محیط کار
     دفتر مدیریت آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو، دوره آموزشی ارتقای سلامت جسمانی کارکنان در محیط کار را برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، دکتر پارسا، متخصص طب ورزشی، در دوره آموزشی ارتقای سلامت جسمانی کارکنان در محیط کار به موضوعات این حوزه شامل تاثیر ارگونومی در بیماری های اسکلتی و عضلانی ناشی از کار (میز، صندلی اداری، نور، آلودگی محیط، جابجایی اجسام) نقش تغذیه و اصلاح الگوی مصرف مواد غذایی در سلامت جسمانی و جلوگیری از خستگی های مفرط، تقسیم بندی مواد غذایی، عادت های غلط غذایی، نقش میوه ها، سبزی ها و فیبرها در سلامت بدن و اصول دریافت کالری پرداخت.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶  
     برگزاری چهارمین اجلاس معاونان و مدیران منابع انسانی سازمان ایمیدرو
     چهارمین اجلاس معاونان و مدیران منابع انسانی سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران و شرکت های تابعه در سالن کنفرانس ساختمان مدیریت منطقه ویژه خلیج فارس در بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، در این اجلاس، موضوع مهم آموزش و پژوهش منابع انسانی در راستای استراتژی سازمان ایمیدرو به منظور استفاده از مدل دانش بنیان طبق شاخص های مجمع جهانی اقتصاد، با هدف همسوسازی برنامه های منابع انسانی در سازمان و واحدهای تابعه، تبادل اطلاعات و تجارب شرکت کنندگان و آگاهی از مسایل جذب نیروی انسانی شرکت ها نقد و بررسی شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰  
     پور عطار، مشاور رئیس هیات عامل ایمیدرو شد
     رئیس هیات عامل ایمیدرو طی حکمی، مجید پورعطار را به عنوان مشاور رئیس هیات عامل این سازمان منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مهدی کرباسیان در این حکم آورده است: نظر به سوابق، تجارب ارزنده، شایستگی و تعهد جنابعالی به موجب این حکم به سمت مشاور رئیس هیات عامل منصوب می شوید.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹