•    
    • اخبار عمومی
     دومین دوره طرح ارتقاء دانش در ایمنی، بهداشت و محیط زیست
     دومین دوره طرح ارتقاء دانش و مهارت مدیران و کارشناسان ایمنی ، بهداشت و محیط زیست (HSE) واحدهای تابعه ایمیدرو بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ایمیدرو با اعلام این مطلب گفت: در دوره مذکور حدود 30 نفر از مدیران و کارشناسان HSE ایمیدرو حضور خواهند داشت و دوره را طی خواهند کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵  
     برگزاری دوره آموزشی آشنایی با مبانی تشریفات بین الملل
     دوره آموزشی آشنایی با مبانی تشریفات بین الملل و نحوه برخورد با پروتکل های ملی و بین المللی امروز در سالن اجتماعات ایمیدرو برگزار شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  
     رویکردها،‌ مدل و ساختار اقتصاد مقاومتی ایمیدرو
     رویکردها،‌ مدل و ساختار اقتصاد مقاومتی ایمیدرو در حوزه های مختلف بخش معدن و صنایع معدنی اعلام شد. بخش رویکردها شامل زیرساخت ها و همچنین پنج حوزه درون زا، برون گرا، مردمی بودن، دانش بنیان و عدالت بنیان است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  
     مصوبه دولت برای تهاتر مطالبات ایمیدور با بدهی ها در بودجه 96
     هیات دولت شب گذشته،‌ تهاتر مطالبات ایمیدرو با بدهی‌های سود سهام ابرازی و سازمان امور مالیاتی کشور را به تصویب رساند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳  
     برگزاری نخستین دوره آموزشی آشنایی با حوزه معدن و صنایع معدنی برای خبرنگاران
     ایمیدرو نخستین دوره آموزشی تحت عنوان«آشنایی با حوزه معدن و صنایع معدنی در دنیا و تحلیل بازار استراتژی معدن و صنایع معدنی» را برای خبرنگاران حوزه اقتصادی برگزار کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵  
     تاکید کرباسیان بر مدیریت اقتضایی در اقتصاد کشور
     رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: با توجه به تنوع فرهنگی ایران، «مدیریت اقتضایی» از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مهدی کرباسیان در دیدارجمعی از دانشجویان رشته مدیریت دانشگاه تهران ضمن بیان این مطلب اظهار داشت:
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳  
     رونمایی از منشور حقوق شهروندی از سوی رییس جمهوری
     متن کامل منشور حقوق شهروندی امروز از سوی دکتر حسن روحانی رییس جمهوری،‌ رونمایی شد. امروز بیست و نهم آذرماه 1395 در همایش قانون اساسی و حقوق ملت با حضور رئیس جمهوری و جمعی از وکلا، حقوق دانان و استادان دانشگاه و کارشناسان، منشور حقوق شهروندی رونمایی و به امضای دکتر روحانی رسید.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹  
     ارتباطات علمی و فناوری ایمیدرو برای توسعه پایدار و دانش بنیان گسترش می یابد
     ایمیدرو با سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در زمینه گسترش ارتباطات علمی و فناوری و برای توسعه پایدار و دانش بنیان کشور تفاهم نامه همکاری امضا کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، در جلسه اختتامیه هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار، امیر خرمی شاد معاون برنامه ریزی و توانمندسازی به نمایندگی از «ایمیدرو» و محمد حسن انتظاری معاون نوآوری، تجاری سازی و انتقال فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران به نمایندگی از آن «سازمان»، تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹  
     نعمت زاده: به تحقیقات کاربردی در صنعت و معدن، بیشتر بها داده شود
     وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: باید به تحقیقات کاربردی در بخش صنعت و معدن کشور بیشتر بها داده شود. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، محمد رضا نعمت زاده در پنجمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت و دهمین همایش تحقیق و توسعه صنعت، معدن و تجارت ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در همه علوم به ویژه تجربی، پژوهش پایه پیشرفت است و خوشبختانه از رهبری تا اندیشمندان و تلاشگران، دانشجویان، استادان دانشگاه در خط ارتقای علم و فناوری هستند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲  
     اهدای لوح تقدیر «برترین های پژوهش و فناوری» به ایمیدرو
     ایمیدرو در پنجمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت، موفق به دریافت لوح تقدیر برترین های پژوهش و فناوری شد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مهدی کرباسیان در پنجمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت و دهمین همایش تحقیق و توسعه صنعت، معدن و تجارت از دستان مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، به سبب «طرح پیش امکان سنجی فرآوری و استحصال عناصر نادر خاکی و دستیابی به دانش فنی تولید» لوح تقدیر «برترین های پژوهش و فناوری» را دریافت کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲