•    
    • اخبار عمومی
     دومین اجلاس معدن و صنایع معدنی با حضور رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، از لنز عکاسان خبری
     دومین اجلاس بین المللی معدن و صنایع معدنی ایران با حضور آیت ا... اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، برگزار شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱  
     چتر حمایتی ایران برای پوشش ریسک های سرمایه گذاری های خارجی
     مدیرکل دفتر سرمایه گذاری خارجی اعلام کرد: ایران برای پوشش ریسک های مختلف به ویژه سیاسی در سرمایه گذاری های خارجی چتر حمایتی در نظر گرفته است. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، احمد جمالی در دومین اجلاس معدن و صنایع معدنی ایران با بیان این مطلب اظهار داشت: سیاست ایران در حذب، تشویق، ‌حمایت و تسهیل سرمایه گذاری های خارجی است و برای این منظور، برنامه هایی همچون مشوق های مالیاتی ( معافیت های 5 تا 13 ساله)، ویزای 3 ساله، اجازه اقامت برای سهامداران، خانواده ها و همه افراد مرتبط با امر سرمایه گذاری خارجی و غیره در نظر گرفته شده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱  
     سخنرانی مقامات عالی ایران و مدیران ارشد شرکت های معدنی جهان در IMIS
     دومین اجلاس معدن و صنایع معدنی ایران ( IMIS) با حضور مقامات عالی ایران و مدیران ارشد شرکت های معدنی جهانی، از صبح فردا ( شنبه) آغاز به کار می کند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹  
     گفت و گوی زنده شبکه خبر با رییس هیات عامل ایمیدرو ساعت 18.30
     گفت و گوی زنده شبکه خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی، با رییس هیات عامل ایمیدرو امروز ساعت 18.30 پخش می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، ‌این گفت و گو با عنوان «طرح های دولت برای توسعه معادن» برگزار می شود که در آن مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایمیدور به تشریح اقدامات گذشته و برنامه های جدید این بخش می پردازد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۹/۰۹  
     بسیج و ظرفیت بالای آن برای تحقق اقتصاد
     مقاومتی
     بسیج، به عنوان یکی از شاکله های درونی و برگرفته از ایمان راسخ و اعتقاد قلبی امت اسلامی به شمار می رود که از دیرباز و همزمان با ظهور اسلام تولد یافته و در میان ملت های مسلمان رشد کرده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۹/۰۴  
     خور و بیابانک آماده سرمایه گذاری برای بخش معدن و گردشگری
     سرمایه گذاری در بخش معدن خور و بیابانک علاوه بر توسعه بخش معدن ، درامد زایی و اشتغال پایدار در منطقه را نیز از طریق توسعه صنعت توریسم به دنبال خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، مدیر مالی و بازرگانی واحد پتاس خور و بیابانک در بازدید جمعی از کارشناسان ایمیدرو از این مجتمع با اشاره به پتانسیل های معدنی و گردشگری این منطقه گفت: سرمایه گذاری در این ناحیه معدنی با توجه به پتانسیل های بالقوه و منحصر به فرد مجتمع پتاس از قبیل آبشار و دهکده نمکی علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار موجب توسعه صنعت توریسم و درامدزایی در منطقه نیز خواهد شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۹/۰۳  
     ارایه برنامه های جدید ایمیدرو تا یکسال آینده
     رییس هیات عامل ایمیدرو با حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها و دیدار با مدیران مسوول و خبرنگاران، از برنامه های جدید ایمیدرو خبر داد و اقدامات انجام شده این سازمان در دولت تدبیر و امید را برشمرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۸/۲۱  
     دیدار رییس هیات عامل ایمیدرو با اصحاب رسانه
     مهدی کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو با حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، با مدیران مسوول و خبرنگاران دیدار کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۸/۲۰  
     دعوت از سرمایه گذاران برای اجرای طرح بندر پارسیان
     طرح احداث بندر منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان،‌ برای اجرا در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)،‌ این طرح از سرمایه گذاران دعوت کرده تا برای تهیه اسناد «پیش ارزیابی کیفی» اقدام کنند. طبق فراخوان اعلام شده، متقاضیان می توانند پیشنهادهای خود را به دو صورت «بی او تی» (ساخت، ‌بهره برداری و واگذاری) یا «ایی پی سی اف» ( طراحی و مهندسی،‌ تامین تجهیزات و ساخت،‌ همراه با تامین مالی) ارایه دهند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱  
     برگزاری دوره آموزشی «روزنامه نگاری سایبر» در ایمیدرو
     دفتر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو برای خبرنگاران حوزه اقتصادی، دوره آموزشی روزنامه نگاری سایبر برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، دفتر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو در راستای برنامه های آموزشی نوین برای طیف های مختلف مرتبط با بخش معدن و صنایع معدنی، آشنایی خبرنگاران با اصول خبرنویسی مدرن، تحت عنوان «روزنامه نگاری سایبر» را مورد توجه قرار داد و دوره یکروزه در روز چهارشنبه گذشته برای خبرنگاران این حوزه در ایمیدرو برگزار کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸