•    
    
    • اخبار عمومی
     نخستین گردهمایی مدیران ایمیدرو در سال 96 فردا چهارشنبه 21 تیرماه برگزار می شود
     در این گردهمایی علاوه بر ارایه گزارش مجموعه های این سازمان، از فعالیت ها و خدمات پروفسور محمود احمدزاده هروی نیز تقدیر خواهد شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰  
     دیدگاه های روسای تشکل های معدنی در راستای توسعه بخش معدن
     روسای انجمن ها و اتحادیه های معدنی و صنایع معدنی در نشستی با رییس هیات عامل ایمیدرو به بیان دیدگاه های خود در راستای توسعه این بخش از اقتصاد ایران پرداختند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸  
     تاکید کرباسیان بر استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در توسعه معدن و صنایع معدنی
     رییس هیات عامل ایمیدرو در دیدار با روسای تشکل های معدنی و صنایع معدنی بر استفاده حداکثری از توانمندی و ظرفیت های بخش خصوصی تاکید کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷  
     نعمت زاده: امسال 30 هزار میلیارد تومان به واحدهای صنعتی تسهیلات اعطا می شود/ بینی ایجاد 450 هزار اشتغال جدید صنعتی و معدنی در دولت دوازدهم
     وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال 30 هزار میلیارد تومان به واحدهای صنعتی تسهیلات اعطا می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، محمد رضا نعمت زاده در مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن با بیان این مطلب گفت: سال گذشته به 12 هزار واحد صنعتی و حدود 12 هزار واحد کشاورزی حدود 18 هزار میلیارد تومان تسهیلات اعطا شد و هدف گذاری شده است که امسال این تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط معدنی، اصناف تولیدی، اصناف خدمات فنی و نیز نوسازی و بازسازی صنایع اختصاص یابد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷  
     جهانگیری: با اجرای برجام، موجی از سرمایه گذاران خارجی به ایران آمدند/ با بخش خصوصی می توانیم چالش بیکاری و معیشت را بر داریم
     معاون اول رئیس جمهور گفت: با اجرای برجام، موجی از سرمایه گذاران خارجی به ایران آمدند. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، اسحاق جهانگیری در مراسم روز صنعت و معدن با بیان این مطلب گفت: اگر بخواهیم در جهان کنونی که شرایط خاص و ویژه ای هست، حرفی برای گفتن داشته باشیم و جایگاهی برای تاثیر گذاری بر قدرت های بزرگ داشته باشیم – که همان قدرت نرم کشورهاست- باید به مفهوم توسعه صنعتی و پیشرفت کشور باور داشته باشیم.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷  
     فراخــوان مناقصـه خدمات مرکز تحقیقات فراوری مواد معدنی
     مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران آگهی فراخــوان مناقصـه عمومـی یک مرحلــه ای انجـام امور خدمــات عمومــی و پشتیبانــی داد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷  
     شرکت سنگان واحد نمونه سال 96 خراسان رضوی شد
     شرکت سنگ آهن سنگان از سوی ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن به عنوان واحد نمونه سال 1396 استان خراسان رضوی انتخاب شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷  
     منطقه ویژه خلیج فارس، گواهی امنیت اطلاعات دریافت کرد
     منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس واقع موفق به اخذ گواهی استاندارد امنیت اطلاعات ایزو27001 (ISMS) از سازمان افتا شد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)،‌ مدیر عامل منطقه ویژه در این خصوص گفت: این اولین گواهی استاندارد ISMS دریافت شده در بین مناطق ویژه صنعتی کشور است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷  
     ایمیدرو 708 دوره آموزشی برگزار کرد
     ایمیدرو 708دوره آموزشی در سطح سازمان، واحدهای تابعه و بخش خصوصی طی سال گذشته برگزار کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴  
     عکاسان حرفه ای به فولاد مبارکه می روند
     جشنواره عکس معدن، پس فردا سه شنبه 13 تیر ماه برای عکاسان حرفه ای استان اصفهان، تور عکاسی برگزار می کند. این برنامه در شرکت فولاد مبارکه اصفهان اجرا می شود. از صبح امروز نیز تور عکاسی از شرکت سنگ آهن چادرملو آغاز شده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱